Свято “8 Березня” у середній групі №1

Мамине свято  діти  середньої   групи № 1 розпочали з пісенного привітання «ХОЧУ  ПРИВІТАТИ   МАМУ».

Дівчатка привітали всіх присутніх таночком «ВАСИЛЕЧКИ».

Не обійшлося святі й без сюрпризного моменту. На 8 Березня до малят завітала незвичайна гостя  – бабуся Шапокляк зі своєю крискою-Ларискою, які намагалися у жартівливій формі саботувати свято: розкидали іграшки, смітили.

Шапокляк ніяк не могла повірити, що діти допомагають свої мамам і бабусям у господарстві, тому весь час перевіряла чи вміють діти групи №1 працювати.

Хлопчики показали їй, які вони вправні і порадували всіх присутніх  жартівливим танком «ВЕЛИКЕ ПРАННЯ».

Але, щоб переконатися у вправності наших хлопчаків Шапокляк пограла з ними у гру «ПІДМІТАЙЛИКИ».

Дівчатка також не відставали від хлопців і заспівали Шапокляк пісню «СМІЛЯНОЧКА». В якій розповідалося про наших сміляночок, які мають роботящу вдачу, вміють прати , вишивати, та ще й пісеньку співати.

Крім пісень шані артисти також показала, що вміють і танцювати. Виконали «ТАНОК-ЗАПРОШЕННЯ» , в якінці якого запросили до танцю всіх присутніх мам та бабусь. Після танцю пограли у гру «Ви біжіть по колу бубни».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Далі всі присутні побували  у майбутньому і побачили, якими стануть наші діти, коли виростуть. До уваги гостей був запропонований «ТАНОК З КОЛЯСКАМИ».

Усім гостям діти презентували танок    «ЙОЙ-ЙОЙ».

Шапокляк дуже сподобалося на святі, вона подякувала дітям і порадали слухайтися та берегти своїх мамбабусь, сестричок. І не тільки у свята, а й у будні дні. Попрощалася і пішла.

На останок діти подарували любим ненькам власноруч зроблені подарунки та ніжні поцілунки у щічки та зробили загальне фото.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 коментар к записи “Свято “8 Березня” у середній групі №1”

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.