День відкритих дверей

Ні для кого не секрет, що чим  прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків. Так, 26 лютого 2018 року свої двері гостинно відкрив заклад дошкільної освіти № 23 «Чипполіно».

День відкритих дверей  дав можливість познайомити батьків з закладом, його традиціями, правилами, особливостями освітньої роботи, зацікавити нею й залучити до участі.

У цей день майбутні батьки зустрілися із завідувачем, вихователем – методистом, практичним психологом, старшою медичною сестрою, які ознайомили присутніх з адаптаційним періодом та режимними моментами майбутніх вихованців.

День відкритих дверей дав змогу ефективно організувати ознайомлення членів родин з умовами, змістом, методами і прийомами освітнього процесу та залучити батьків до співпраці.

Завдяки проведеному Дню відкритих дверей батьки отримали необхідний досвід щодо виховання, навчання та розвитку дітей, підвищили рівень педагогічної культури.

В програмі дня були представлені різні заходи, метою яких було: популяризувати діяльність дошкільного закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити із життєдіяльністю дітей у садочку, оцінити якість освітніх послуг, відчути мікроклімат у групах дітей, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітнього процесу та набути нового педагогічного досвіду.

Будній день для маленьких вихованців дитячого садка та їх батьків  став незвичайним і довгоочікуваним, адже всі  старанно готувалися, щоб продемонструвати свої навички та вміння. Програма групових заходів була досить насичена та цікава.

Захід розпочався  із  привітання  гостей, які завітали в заклад, завідуючою  Аллою Коваленкояка розповіла про традиції закладу, досягнення та проблеми. Алла Сергіїана продемонструвала мультимедійну презентацію про всі напрямки діяльності дошкільного закладу у яких поєднано узагальнену, систематизовану і водночас конкретну інформацію. Для гостей, що завітали, була проведена екскурсія навчальним закладом.

 

 

Після  чого батьки відвідали занять педагогів з дітьми. У фізкультурному залі інструктор з фізичної культури Коротич І.О.  провела заняття .

Паралельно в музичному залі проходило заняття з музичного мистецтва. , на якому музичний керівник Тертична Н.А. навчала дітейспівати, танцювати, сприймати та оцінювати музичні твори.

 

 

Далі завідуюча Коваленко А.С. та вихователь-методист Гурська А.Ю., ознайомили присутніх з  адаптаційним періодом дітей раннього віку, надали  практичні рекомендації щодо підготовки дітей до вступу в дошкільний заклад. Старша медична сестра Радзієвська С.С. розповіла про необхідні щеплення  та режимні моменти майбутніх вихованців.

 

Батьки отримали кваліфіковану допомогу спеціалістів закладу: завідувача, вихователя-методиста, сестри медичної старшої, практичного психолога, мали змогу отримати професійні поради, дізнатися про здібності, вподобання своїх дітей, які варто розвивати.

На завершення був проведений круглий стіл, під час якого підводячи підсумок, обмінюючись думками, батьки дітей-вихованців дитячого садка виразили слова задоволення та вдячності за створені умови для перебування дітей, за облаштування ігрового, предметно-розвивального середовища, за належну роботу зі зміцнення здоров’я дітей.

У післямові педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною у співпраці дошкільного закладу з родиною.

Захід завершився, однак двері «Чипполіно» завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру світлу казку.

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.