День батьківського самоврядування

Ефективна робота  закладу освіти немож­лива без активного залучення родин до учас­ті в освітньому процесі, підвищення педагогічної культури батьків, формування в них відповідально­го та усвідомленого ставлення до батьківства, що є умовою гармонійної взаємодії педагогів і батьків. Для цього наразі необхідно змінювати традиційні педагогічні підходи на результативніші, цікаві сучасним батькам. Минулого тижня в закладі дошкільної освіти №23 «Чипполіно» був проведений «День батьківського самоврядування».

Батьки вихованців Сегеда Л.О., Пилявська В.І., Мачулка Н.В., Овчаренко О.В., Білогуб Н.М., Азарова С.В. сміливо взялися виконувати ролі працівників дитсадка.

 

 

Сегеда Л.О. провела занятття у старшій дошкільній групі №1 з конструювання “Тюльпан.

 

 

 

 

 

 

 

ПилявськаВ.І, провела логопедичне заняття умолодшій логопедичній групі №2.

 

 

 

Мачулка Н.В. провела заняття у старшій логопедичній групі №8 з сенсорно-пізавального розвитку з використанням математичних планшетів.

 

 

 

 

 

 

Овчаренко О.В. провів музичне заняття з двтьми середньої логопедичної групи №9.

 

 

 

 

 

 

Білогуб С.В. провела психологічне заняття з старшою дошкільною групою №4.

 

 

 

 

 

 

Азарова С.В. показала комплекс ранкової гімнастики з вправами ігрового стретчингу для дітей старшої групи.

 

 

 

І це, попри всі хвилювання, їм гарно вдалося!  Захід надав батькам можливість відчути ат­мосферу внутрішнього життя  закладу, по-іншому оцінити роботу його працівників. Це змогли засвідчити вихователі  закладів дошкільної освіти нашого міста, які в цей день на методичному об’єднанні переймали досвід роботи з батьками дитсадка №23. Цікаві форми  партнерської взаємодії закладів освіти з батьками представила методист міського методичного кабінету Сигида С.В.  Усі – і педагоги, і батьки – отримали багато потрібної в роботі і житті інформації, яка сприятиме якісній зміні характеру  взаємодії та  спілкування батьків і педагогів.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.