Практичний семінар з питань цивільного захисту

Головне завдання закладів освіти  –  зберегти   життя і здоров’я дітей. І щоб  виконати його, треба багато знати і уміти. Керівники дошкільних закладів освіти  міста постійно проводять роботу, спрямовану на захист  дітей,  запобігання надзвичайним ситуаціям,  реалізацію державної політики у сфері  цивільного захисту. Рівень проведення практичних заходів  у цій сфері в  закладах залежить від компетентності їх керівників.

 

Тож дуже  актуальним було проведення  25 жовтня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №23 «Чипполіно», який є опорним з питань цивільного захисту і безпеки життєдіяльності,  семінару  з теми «Шляхи удосконалення і підвищення якості освітнього процесу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної освіти».

 

У семінарі взяли участь керівники цивільного захисту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради. Інформативними і змістовними були виступи, а також різноманітні форми роботи:  тестування, бліц – опитування, мультимедійна презентація, обмін думками, презентація досвіду роботи закладу дошкільної освіти №23, як опорного з  вищеозначених питань.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.