Свято Осені

 

Днями в закладі дошкільної освіти №23 «Чипполіно» пройшли тематичні свята, розваги, присвячені щедрій золотій порі – осені. 

 

 

 

 

 

Для дітей «Свято Осені» – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоча осінь і називають «сумовитою порою», хто як не діти,найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дитячому садку – одні із найбільш улюблених у дітей.

 

 

 

Кожен сценарій був насичений різноманітними героями і інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку дітей та індивідуальних особливостей кожної дитини. Вихованці перевтілювалися в різних героїв: павучків, грибочків, білочок, листочків казок, розігруючи різні сценки, як маленькі актори.

 

 

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами – смаколиками.

 

 

 

 

Цікавими були хор  «Гусені» та поробок «Руками творяться дива» з природничого матеріалу, в яких взяли участь і батьки вихованців. Кожен учасник мав можливість показати свій талант та неперевершену фантазію.

Свята пройшли весело й цікаво. Всі присутні отримали багато позитивних та незабутніх вражень.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.