Свято Осені

 

Днями в закладі дошкільної освіти №23 «Чипполіно» пройшли тематичні свята, розваги, присвячені щедрій золотій порі – осені. 

 

 

 

 

 

Для дітей «Свято Осені» – це справжнє море веселощів і приємних емоцій. І хоча осінь  називають «сумовитою порою», хто, як не діти, найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дитячому садку – одні  з найбільш улюблених у дітей.

 

Кожен сценарій свята був насичений різноманітними героями, інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку дітей та індивідуальних особливостей кожної дитини. Вихованці перевтілювалися в різних героїв: павучків, грибочків, білочок, листочків тощо, розігруючи різні сценки, як маленькі актори. Оригінальним був виступ «Хору  гусенічок», який викликав фонтан емоцій у батьків.

 

 

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками. А на заверешення свята вона усіх  частувала своїми дарами – смаколиками.

 

 

 

 

Підготовлені до свят виставки виробів із природного матеріалу «Руками творяться дива», в яких взяли участь і батьки вихованців, виявили талант та неперевершену фантазію кожного учасника виставки.

Свята пройшли весело й цікаво. Всі присутні отримали багато позитивних та незабутніх вражень.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.