День відкритих дверей

Ні для кого не секрет, що чим  прозорішою є діяльність  закладу  освіти, тим більше довіри він викликає у батьків. Традиційно  для батьків майбутніх вихованців 14 березня  2019 року свої двері гостинно відкрив заклад дошкільної освіти № 23 «Чипполіно».

Відповідно до програми дня було проведено різні заходи, мета яких  –  популяризувати діяльність  закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити  батьків із життєдіяльністю дітей у  дитячому садку.

Завідувач Алла Коваленко  розповіла  присутнім про традиції, досягнення та проблеми закладу, презентувала напрямки його діяльності, ознайомила із Статутом, правами і обов’язками учасників освітнього процесу. Для гостей, що завітали, було проведено екскурсію  закладом.

День відкритих дверей  дав можливість детально познайомити батьків із  роботою  колективу,  особливостями освітнього процесу,   зацікавити  їх і  сприяти залученню   до взаємодії.

У цей день  батьки зустрілися із  вихователем – методистом Гурською А.Ю., практичним психологом Коваленко О.Ю., старшою медичною сестрою Радзієвською С.С, які ознайомили  їх із   труднощами адаптаційного періоду малят, медичним їх  обслуговуванням,  організацією  режимних моментів у групах раннього віку.  Працівники груп  організували ознайомлення членів родин з умовами, змістом, методами і прийомами освітнього процесу, життєдіяльністю дітей у закладі, стимулювали  батьків до співпраці.

Завдяки проведеним заходам Дня відкритих дверей батьки отримали необхідну інформацію щодо підготовки дітей до вступу у заклад, виховання, навчання та розвитку дітей раннього віку у закладі і родині, мали змогу оцінити якість освітніх послуг, відчути психологічний мікроклімат у групах та  у  колективі, висловити свої побажання щодо організації освітнього процесу та  підвищити рівень педагогічної культури.

На завершення було проведено круглий стіл. Під час  підведення підсумків Дня відкритих дверей  батьки дітей, обмінюючись думками,  висловили  вдячність за створені умови для перебування дітей, облаштування ігрового, предметно-розвивального середовища,  належну  турботу  працівників про здоров’я дітей.

 

Захід завершився, однак двері «Чипполіно» завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх  бажаючих потрапити у  його теплу родинну атмосферу!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.