Логопедична комісія

Наразі у дошкіллі  є  дуже актуальна проблема: значне збільшення кількості дітей, які мають порушення мовлення,  зокрема такого характеру, що їх дуже важко подолати, навіть гарним  спеціалістам, за  короткий період часу. Часто батьки вважають, що  дитина ще мала, що вона ще встигне виговоритися до школи  і звертаються до спеціалістів – логопедів дуже пізно. У нашому  закладі вже багато років поспіль  здійснюється реабілітація дітей із  порушеннями  мовлення – з ними працюють вчителі-логопеди, практичний психолог  та  вихователі логопедичних груп, що значно прискорює процес подолання  таких порушень.

З дітьми проводяться такі ефективні форми роботи, як  бінарні та індивідуальні заняття,  логоритмика, фоноритмика, вправи  з розвитку дрібної моторики рук, масаж язика, міогімнастика, артикуляційна гімнастика, корекційні  мовні ігри; використовуються ейдетика, гіпнопедія, біоенергопластика тощо.

Батьки, які турбуються про розвиток своєї дитини, не зволікають і своєчасно звертаються  до логопеда  у дитячій  поліклініці, що  рекомендує їм  заклад дошкільної освіти, в якому дитині буде надана своєчасна логопедична  допомога.   З   08 по 12 квітня   на базі  нашого закладу відбулися щорічні виїзні засідання  спеціалістів Смілянського інклюзивно – ресурсного центру (ІРЦ) з метою поглибленого обстеження  дітей  та  надання рекомендацій щодо подальшої  корекційно-розвиткової роботи  спеціалістів закладу з цими дітьми.  Батьки вихованців мали змогу поспілкуватися  зі спеціалістами  ІРЦ, отримати від них консультації щодо подальшого розвитку дитини та співпраці  зі спеціалістами.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.