Методичне об’єднання вихователів молодших груп

Проблема емоційно – ціннісного розвитку  дитини,  формування її  емоційного інтелекту є актуальною для педагогів   нашого  закладу,  вони тривалий час поглиблено працюють над нею,  створюють  сучасну модель  освітнього процесу, що базується на оволодінні дитиною азбукою емоцій, навчанні емоційній регуляції діяльності, вихованні позитивного емоційно-ціннісного ставлення до себе, створенні розвивального середовища.

 

 

Саме тому на базі нашого закладу було проведено 16 квітня методичне об’єднання вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти  міста Сміли.

 

 

 

Перегляд  відкритого заняття з теми «Моє ім’я», яке провела  вихователь Хінціцька Т.М., показав, що  дуже важливо формувати у найменших дошкільнят  усвідомлення свого «Я», позитивного ставлення до свого імені, розуміння, що власне ім’я указує на індивідуальність, статеву належність, розширювати  уявлення про різні імена, їх форми.

 

 

Методист міського методичного кабінету Сигида С.В. та керівник методоб’єднання  Цибко Л.М. провели з вихователями  багато цікавих форм  методичної роботи, що сприяли вдосконаленню їх фахової майстерності щодо  формування  самосвідомості   дітей.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.