Сім’я року – 2019

Успіх освітнього закладу у роботі з дітьми можливий лише за умов тісного співробітництва з їх батьками.  У  закладі дошкільної освіти №23 «Чипполіно» робота з родинами вихованців здійснюється  через використання інноваційних форм роботи, таких як: майстер-класи, спільні акції з батьками та дітьми, випуск сімейних газет, Дні відкритих дверей, Дні батьківського самоврядування, виставки творчості дітей і батьків, спільні спортивні змагання тощо.

До Міжнародного дня сім’ї у закладі було проведено свято  «Сім’я року – 2019». Участь у святі брали вихованці середніх груп  та їх батьки – як глядачі, так і конкурсанти (сім’ї Холоденків, Возних, Пилявських). Вихователь  Приймак Н.М. і вчитель-логопед ХотинськаО.О.  разом із музичним керівником Тертичною Н.А. організували конкурси, в яких батьки змагалися у майстерності, винахідливості, дотепності, створювали усім гарний настрій.

 

 

Журі у складі завідувача  Коваленко А.С., вихователя – методиста Гурська А.Ю.  визначило переможця – сім’ю Холоденків та, оцінивши майстерність учасників, нагородили їх грамотами і подяками,   вручили   приємні подарунки.

 

 

Загалом атмосфера свята була святковою, радісною, родинною.  Всі його учасники отримали позитивні емоції та незабутні враження. Колектив  закладу вдячний батькам і дітям, які взяли участь у святі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.