Освітні новини

Із 15 по 17 червня у м. Бердянську проходив всеукраїнський освітній форум «Простір GROW UP», на якому працівники дошкільної освіти з різних регіонів України розглянули проблеми дошкільної освіти, стратегічні напрями діяльності дошкільних навчальних закладів та питання модернізації освітнього процесу.

Всеукраїнський освітній форум проведено за ініціативи Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація працівників дошкільної освіти» та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти. Організатором форуму виступила кафедра дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету. У форумі взяли участь голова правління Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко, директор Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету, кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Казанцева, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету Лариса Зайцева, а також науковці і педагоги з різних куточків України.

У роботі форуму взяла участь як представник Черкаського осередку «Асоціації працівників дошкільної освіти» завідувач дошкільного навчального закладу №23 «Чипполіно» Коваленко Алла Сергіївна.

На всеукраїнському освітньому форумі «Простір GROW UP» учасники розглянули актуальні питання дошкільної освіти. Зокрема, йшлося про: допомогу дитині у подоланні психологічного напруження під час навчання; методи арт-терпії у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами; запровадження інтерактивних форм співпраці вихователів та батьків; розвиток мислення дітей дошкільного віку під час формування елементарних математичних уявлень.

До всеукраїнського заходу традиційно долучився і напрям «MCFR: Освіта» Цифрового видавництва MCFR. Зокрема, Катерина Алєксєєнко, головний редактор електронних продуктів напряму «MCFR: Освіта», провела майстер-клас на тему «Онлайн-сервіси для керівників дошкільних навчальних закладів». Задля вирішення проблем в організації управління освітяни вирішили впроваджувати сучасні інформаційно-комунікативні технології у діяльності керівників дошкільних навчальних закладів.

У своєму виступі на форумі представник Інституту модернізації змісту освіти Тетяна Носачова аргументувала актуальність проблеми національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку, окреслила основні завдання освітньої роботи та підходи до такого виховання в умовах організованого дитинства.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 коментар к записи “Освітні новини”

  1. Software that manage my wordpress website

    Освітні новини | Чіпполіно

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.