Історія, досягнення

ДОСЯГНЕННЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №23 «ЧИППОЛІНО»

ЗА ОСТАННІХ 5 РОКІВ

 

                                                                                   2014-2015  навчальний  рік
-На базі ДНЗ №23 на високому рівні  проведено методичний міст завідувачів дошкільних навчальних закладів м.Сміли та м.Черкас.
-Продовжувалась робота опорного закладу з питань цивільного захисту, уперше проведений міський семінар керівників дошкільних закладів міста з цих питань.
-Завершив свою роботу «Клубу молодого вихователя» для молодих вихователів дошкільних закладів міста, який діяв упродовж 3-х років.
-Коваленко А.С., Пілявська Т.М. – стали переможцями всеукраїнського  конкурсу «Освітні технології – 2014».
-Дошкільний заклад – дипломант Шостої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015».
– Дошкільний заклад посів  І місце у міському етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах;
-розробки вихователя Лапіної Н.М. «Формування навичок предметно-практичної діяльності дошкільника у праці» посіли ІІ місце на обласній виставці «Освіта Черкащини».

                                                                                                        2015-2016 навчальний рік
1. Проведено міські методичні форми роботи:
– методичне об’єднання вихователів середніх груп;
– навчальний семінар вихователів-методистів;
– методичне об’єднання вчителів-логопедів.
2. Участь у всеукраїнських методичних заходах:
– вчителі -логопеди Пономаренко С.В., Хотинська О.О., Савілова Н.В. взяли участь у всеукраїнському навчальному семінарі «Диференційна діагностика важких мовних порушень у дітей раннього дошкільного віку»;
– вчитель-логопед Хотинська О.О. взяла участь у І міжнародній конференції з прикладного аналізу поведінки «Застосування прикладного аналізу поведінки в системі корекційної роботи з аутичними дітьми»;
–  завідувач  Коваленко А.С. взяла участь у Всеукраїнському освітньому форумі «Простір GROW UP».

3. Участь в обласних методичних формах роботи:
– вихователь-методист Гурська А.Ю., вчитель-логопед Пономаренко С.В. взяли участь у тренінзі “Медіаграмотність для громадян”;
– вихователь Цибко Л.М. взяла участь у науково-практичному семінарі Геннадія Чепурного «Мнемотехніка: технологія ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти».
4. Участь у виставках:
– міська виставка «Освіта Сміли – 2016»: презентовано  розробки педагогічних працівників Ганжі Я.О. «Комп’ютерна грамота дошкільника»; Корнюшиної В.О. «Виховання ціннісного ставлення дошкільників до мистецтва в образотворчій діяльності»; Сікало Ю.В. «Дошкільникам про сталий розвиток», Пономаренко С.В. «Використання фонетичної ритміки в логопедичній практиці»; Коротич І.О. «Ігрові фізкультурні заняття для дітей дошкільного віку»; Гурської А.Ю., Коваленко О.Ю. Коваленко А.С. «Наступність у роботі дошкільного навчального закладу та початкової школи»;
– обласна виставка кращого педагогічного досвіду: презентовано розробки педагогічних працівників Сікало Ю.В. «Сталий розвиток для дошкільнят»; Гурської А.Ю., Коваленко О.Ю. Коваленко А.С. «Наступність у роботі дошкільного навчального закладу та початкової школи»;
– розробки Сікало Ю.В посіли І місце в обласній виставці “Освііта Черкащини – 2016”.
5. Участь в Інтернет-конференціях, вебінарах:
– відзначена стаття завідувача ДНЗ Коваленко А.С., вихователя-методиста Гурської А.Ю. «Методичний супровід здоров’язбережувального освітнього процесу у дошкільному навчальному закладі» на науково-практичній Інтернет-конференції «Сучасні підходи до створення здоров’язбережувального середовища дошкільного навчального закладу»;
– педагогічні працівники ДНЗ №23: вихователь-методист Гурська А.Ю., практичний психолог Коваленко А.С., вчителі-логопеди Пономаренко С.В., Хотинська О.О. взяли участь у вебінарі «Робота з гіперактивими дітьми».
6. Участь у конкурсах:
– завідувач Коваленко А.С., вихователь Хінціцька Т.М. – здобули перемогу  у всеукраїнському конкурсі «Освітні технології – 2016»;
– педагогічний колектив ДНЗ №23 став  переможецем всеукраїнського  конкурсу «Ландшафтний дизайн» – 2016;
– педагогічні працівники взяли участь у фестивалі-огляді «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників» (розробки вихователя Сікало Ю.В. «Червона книга України. Природні заповідники в Україні»);
– творча група ДНЗ №23 (керівник – завідувач Коваленко А.С.; вихователі Лапіна Н. М., Приймак Н. М., Сікало Ю. В.)  стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Сталий розвиток – наш вибір»;
– творча група ДНЗ №23 презентувала досвід роботи у Всеукраїнському огляді досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів з питань організації та розвитку дошкільної освіти;
– творча група ДНЗ №23 презентувала розробки з теми «Формування навчально-дослідницьких умінь дошкільника» на VІІІ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій.
7. Участь у дослідно-експериментальній діяльності:
– участь у всеукраїнському експерименті за темою «Створення науково-методичних засад формування у дітей навчально-дослідницьких умінь» відзначено Малою Академією Наук.
8. Дошкільний заклад активно працював у міжнародному освітньому проекті «Освіта для сталого розвитку в дії».
9. Друк:
– Коваленко А.С. Атестувати, не можна відмовити. Дослідницька лабораторія вихователів // Вихователь-методист дошкільного закладу. – 2015. – №9.
– Коваленко А.С. «Майдачиком пройдемо – ведмедика знайдемо». Математична прогулянка з молодшими дошкільнятами // Палітра педагога. – 2016. – №1.
– Коваленко А.С., Хінціцька Т.М. Скажемо «Ні!» негідним вчинкам: заняття для старших дошкільнят // Дошкільне виховання. – 2016. – №5.
– Коваленко А.С. Ранкові прогулянки «Стежинками здоров’я» // Палітра педагога. – 2016. – №3.

 

                                                                                       2016-2017  навчальний рік

1.На базі закладу проведено 3 методичних об’єднання для педагогічних працівників дошкільних закладів міста.

2.Дошкільний заклад взяв участь у проведенні «Всеукраїнської естафети педагогічного досвіду», колектив презентував досвід  своєї роботи працівникам дошкільних закладів м.Суми та Сумської області.

3.Педагогічні працівники взяли участь у всеукраїнському фестивалі «Джерело батьківських знань».

4.Творча група закладу взяла участь у всеукраїнській конференції  з впровадження  проекту «Освіта для сталого розвитку».

5.Педагогічні працівники продовжували участь  у всеукраїнському експерименті  «Розквіт» з  організації дослідницької діяльності та у Міжнародному проекті «Освіта для сталого розвитку».

6. 2 дитини та  їх вихователі  стали  переможцями всеукраїнського конкурсу журналу «Джміль» у номінації «Образотворче мистецтво» (4 відзнаки).

7. 1 дитина посіла  ІІ місце  у міській виставці «Я малюю маму».

8.Педагогічні працівники отримали відзнаку за участь  в обласній виставці «Освіта Черкащини – 2017».

9. Дошкільний заклад посів 7 рейтингове місце  за оформлення музичної зали серед ДНЗ України.

10.Завідувачем Коваленко А.С., вихователем  Приймак Н.М. проведено майстер-класи у ЧНУ  у рамках  Всеукраїнської конференції до Дня дошкілля.

11.Друк у фахових журналах:

-Коваленко А.С. Звітуються архітектори освітнього процесу // Вихователь-методист. – 2016. – №9.

– Коваленко А.С. Хто справжній друг? Заняття для дітей середньої групи // Дошкільне виховання – 2016. – №10.

–  Коваленко А.С. Розвиваємо мовлення вихователів: методичний турнір // Вихователь-методист. – 2016. – №11.

–  Коваленко А.С. Мріємо з Лесею Українкою. Літературна розвага для дітей старшої групи // Вихователь-методист. – 2017. – №1.

– Коваленко А.С. Як без біди розуму навчитися // Дошкільне виховання. – 2017. – №2. – С.28-29.

-Коваленко А.С. Рідні, знайомі, чужі // Дошкільне виховання. – №6.

 

                                                                 2017-2018 навчальний  рік

1.Проведено 2 –  методоб’єднання – вихователів середніх груп та  «Школа наступності» для педагогів  міста.

2.Завідувачем Коваленко А.С., вихователем  Приймак Н.М. проведено майстер-класи у ЧНУ  у рамках  Всеукраїнської конференції до Дня дошкілля.

3.Отримано відзнаки за участь  в обласній виставці “Освіта Черкащини -2018» за розробки «Конструювання як складова STEM – освіти дітей дошкільного віку» (творча група,керівник Коваленко А.С.), «Едьютеймент: навчання як розвага дошкільників», вихователь Н.М. Приймак.

4.Гурська А.Ю.,Коваленко А.С. посіли .І місце  в обласному конкурсі на  кращу серію цифрових ресурсів – 2018 («Вчимося разом з ЛЕГО»_

5.І, ІІ,ІІІ місце у міських змаганнях з шашок посіли вихованці:  Яненко Д., Яценко А., Панасенко Є.

6.Заклад посів ІІ місце в  обласному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці

7.Коваленко А.С., завідувач  стала  переможецем всеукраїнського конкурсу  «Освітній Оскар – 2018».

                       2018-2019 навчальний  рік

  1. Проведено 2 міських  методоб’єднання, 2 семінари з питань цивільного захисту для керівників закладів освіти міста.
  2. Заклад розпочав участь у регіональному експерименті з теми «Формування інженерного мислення у дитини дошкільного віку».
  3. Завідувач Коваленко А.С. взяла  у всеукраїнському  конкурсі «Методична кухня: оригінальні рецепти від шефа» від журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».
  4. І, ІІ,ІІІ місце посіли у міських змаганнях з шашок вихованці:  Тригубчак Є., Кондратенко Р., Федун А.
  5. Друк у фаховій пресі:

-Коваленко А.С.Сміймося на здоров’я! // Дошкільне виховання. – 2019. –  №3.

-Коваленко А.С. Квест у методичному кабінеті // Вихователь-методист. – 2019. – №2.

-Коваленко А.С. Кафе «Дошкільник»: рецепти страв педагогічної кухні від майстрів // Вихователь-методист. – 2018. – №12.

 2019-2020 навчальний рік  

1.Проведено  3  міських методоб’єднання, 1 семінар з  питань цивільного захисту для керівників   закладів дошкільної освіти міста.

  1. Гурська А.Ю., Кондратенко Л.С. взяли участь в обласних педагогічних читаннях «Добра воля – найдорожча перемога».

3.Коваленко А.С., Гурська А.Ю. провели педагогічні  воркшопи  «Використання розвивальних ігор LEGO в освітньому процесі закладів дошкільної освіти» на базі ЧНУ ім. Б. Хмельницького у рамках Всеукраїнської конференції до Дня дошкілля.

  1. Заклад продовжував активну роботу в регіональному експерименті з теми «Формування інженерного мислення дітей дошкільного віку».
  2. Посіли ІІ місце в обласному конкурсі на кращі цифрові освітні ресурси -2020 завідувач Коваленко А.С. та вихователь Пономаренко о.с.
  3. Стали призерами міських змагань з шашок 3  вихованців: Федун Аня, Одородько Влад, Білан Соломія.
  4. Друк у фаховій пресі: Коваленко А.С. Діяльнісний підхід: учимося, граючи // Вихователь-методист. – 2019. – №7.