Правила прийому дитини

Правила прийому дитини

до закладу дошкільної освіти  №23

 1. Зареєструвати дитину у завідувача або в електронній черзі.
 2. Пройти співбесіду з адміністрацією  з різних питань влаштування  дитини.
 3. Пройти медичний огляд та оформити медичну довідку у дільничого педіатра.
 4. Принести  необхідні документи завідувачу та старшій медсестрі:
  1. заяву щодо влаштування дитини до закладу;
  1. ксерокопію та оригінал свідоцтва про народження дитини;
  1. довідку про медогляд дитини з дитячої поліклініки;
  1. пред’явити паспорт одного з батьків або осіб, які їх замінюють.

За необхідності та наявності:

 • ксерокопію Чорнобильського посвідчення;
  • ксерокопію про інвалідність дитини;
  • документи, що підтверджують участь батьків в АТО або статус переселенця.
 • Якщо є особливі відомості про сім’ю або дитину, треба повідомити про це адміністрації та практичному психологу (категорійна сім’я: багатодітні, малозабезпечені, матері-одиначки, діти-сироти, діти під опікою); особливості в здоров’ї і харчуванні дитини, негативний або особливий характер взаємин в сім’ї, інші специфічні відомості про дитину).
 • Якщо сім’я має пільги, необхідно здати довідки або копії посвідчень в бухгалтерію  управління освіти та повідомити адміністрації.
 • Під час прийому дитини до закладу,  керівник   зобов’язаний   ознайомити   батьків  або  осіб,  що  їх  замінюють, із статутом закладу, іншими документами, що  регламентують його діяльність. Усі ці документи оприлюднені на сайті закладу.
 • За дитиною зберігається місце в закладі у разі її хвороби,
  карантину,  санаторного  лікування, реабілітації, на час відпустки  батьків  або  осіб,  які їх замінюють, а також у літній оздоровчий  період (75 днів).
 • Відрахування дитини  із    закладу  може здійснюватись:

        – за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
– на підставі  медичного висновку про стан здоров’я дитини,  що
виключає  можливість  її  подальшого  перебування  у    закладі;

     –  у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які  їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

        Адміністрація закладу  письмово із зазначенням причин повідомляє батьків або осіб, які їх  замінюють,  про  відрахування  дитини не менш як за 10 календарних
днів.

 1.      Якщо дитині не зроблені щеплення згідно календаря щеплень і немає протипоказань та дозволу лікарів не проводити щеплення, дитина не приймається до закладу до вирішення цього питання.

                                        Рекомендації  для батьків

 1. Допоможіть дитині виробити звичку дотримуватись такого режиму дня, як у закладі.

Режим прийняття їжі в закладі:

Сніданок – 830-900

Обід         – 1200-1300

Вечеря     – 1530-1600

Заняття  в групах проводяться з 900-1100.

 • Дитину необхідно приводити до закладу не пізніше 830.  У разі відсутності або запізнення дитини, потрібно зателефонувати адміністрації (тел.: 2-42-21) до 850  або вихователеві своєї групи  і повідомити, коли прийде дитина.
 •  Відвідувати заклад має тільки здорова  дитина.
 • При відсутності дитини в закладі більше, ніж 3 дні батьки зобов’язані принести довідку від лікаря, тільки якщо у дитини було  інфекційне захворювання.
 • Якщо дитина захворіла,  батьки зобов’язані повідомити  медсестрі або вихователю,  терміново –  якщо це інфекційне захворювання.
 • Профілактичні щеплення обов’язкові для всіх дітей згідно статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».
 • За 2-3 дні до  кінця місяця батьки мають попередити вихователя щодо відвідування  дитиною закладу  в останні дні місяця, тому що табель  для нарахування оплати  здається  у централізовану бухгалтерію  28 числа щомісяця.
 • Батьки зобов’язані своєчасно оплачувати за перебування дитини в закладі – до 20 числа щомісяця, квитанції потрібно зберігати. Оплата проводиться  наперед у поточному місяці; якщо дитина не відвідувала заклад,  у наступному місяці робиться перерахунок. Якщо оплата здійснюється через термінал або в онлайн- режимі, обов’язково вказувати у призначенні платежу № закладу, № групи, № дитини, прізвище та ім’я дитини (не батьків). Приклад: ДНЗ №23, гр. №2, №232 Коваленко Діана.
 • Якщо батьки хочуть пригостити дітей  у групі в день народження дитини або в інші свята солодощами, не дозволяється приносити торти та тістечка з кремом, газовані напої, кондвироби домашнього приготування, іноземного виробництва та після закінчення терміну придатності.

                                                              Шановні батьки!

          Ваше спокійне, доброзичливе, без хвилювань і побоювань ставлення до вступу дитини в  дитячий садок допоможе не тільки Вашій дитині, а й Вам самим!